Bissell Wood floor brush roll 1 pc(s), Blue/White
| All | |
| Brutokaal | 0.16 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Maht | No ml |
| Materjal | Microfiber/Nylon |
| Muud funktsioonid | It can be used safely on wood and hard floors Easy to clean and replace It can be hand-washed using tap water and detergent This brushroll uses microfiber bristles to mop floors while gently lifting dirt away from your wood and hard floors |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer product family | Wood floor brush roll |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Blue/White |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For BISSELL CrossWave 3-in-1 multi-surface floorcleaner |
| Volume (m3) | 0.000408 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell wood floor brush roll 1 pcs, bluewhite, 2380, bissell, tolmuimejad


